Bergen Julemarked er snart tilbake! Vil du bidra til gode gjesteopplevelser?

Søknadsfrist: 25.09.2023

Stillingstittel:

Bergen Julemarked Søker Servitører

Stillingstype:

Sesong

Stillingsprosent:

Heltid/deltid

Oppstart:

Ultimo november

Bergen Julemarked er åpent fra 1. til 22. desember 2023 på Festplassen i hjertet av Bergen. I den forbindelsen er vi nå på jakt etter de beste servitørene som er å oppdrive i Bergen.

Bergen Julemarked er åpent fra 1. til 22. desember 2023 på Festplassen i hjertet av Bergen. Her treffer du utstillere fra fjern og nær, med spennende julegavetips og smakfulle fristelser. I tillegg til alle de spennende utstillerne byr julemarkedet på attraksjoner som pariserhjul og karuseller for barn i alle aldre, juletreskog og den populære Varmestuen med bar.

Bergen Julemarked er tradisjonen tro snart tilbake på Festplassen med julestemning og sanseopplevelser for øyne, ører, nese og munn. I Varmestuen er våre gjester velkommen til å sitte ned og nyte maten kjøpt hos alle matutstillerne på Bergen Julemarked. I baren inne får du kjøpt et rikt utvalg av kald og varm drikke som får frem julestemningen. I år består også Varmestuen av en bod ute, hvor det vil bli solgt varm drikke.

I denne forbindelsen er vi nå på jakt etter de beste servitørene som er å oppdrive i Bergen. 

Fordi det er alkoholservering inkludert i arbeidsoppgavene, så må søkere vært fylt 20 år ved oppstart av arbeidsperioden.

Arbeidsoppgaver:

  • Ta imot bestillinger og servering, fordel om du har erfaring fra bar
  • Kassehåndtering
  • Rydde og vaske fortløpende
  • Spre julestemning

Du er den vi vil ha med oss fordi:

  • Du trives rundt mennesker
  • Du digger å tilby god service og et smil til alle type kunder
  • Effektivitet, struktur og positivitet er egenskaper som beskriver deg godt
  • Norsk og engelsk er to språk du behersker
  • Å ha jobbet for Bergen Julemarked ser bra ut på din CV

Vi tilbyr deg:

  • Muligheten til å fylle opp din bankkonto mens du sprer juleglede og gode opplevelser
  • Fleksible arbeidsdager og arbeidsmengde
  • Opplæring og tett oppfølgning fra ansvarlig hos Bergen Julemarked og Randstad
  • En unik anledning til å være en del av et arrangement som MANGE mennesker i Bergen og omegn storgleder seg til!

Arbeidstid: Julemarkedet holder åpent fra 12-21 i hverdagene, og fra 10-21 i helger. Det vil bli arbeid fra slutten av november til 22 desember.

Arbeidsmengde: Vi ser etter folk som både kan jobbe heltid og deltid. Helgevakter på påregnes (vennligst marker søknaden din med hvor mye du ser for deg å jobbe).

Send søknad til:

Sandra Kolden

Telefon: 98031023

Epost: sandra.kolden@randstad.no

Ledig stilling hos: Bergen Julemarked


Festplassen, 5010 Bergen

Alle hverdager: kl 12-21*
Lørdager og søndager: kl 10-21
*på siste åpningsdag 22.12 stenger julemarkedet kl 18